e-biletylotnicze.pl
Letnia gra online na stronach Austrian Airlines

 • Austriackie linie lotnicze zapraszają do odwiedzenia swojej witryny internetowej, na której oprócz ważnych informacji na temat aktualnej oferty i działalności austriackich linii lotniczych na rynku, można także odprężyć się.
  3
  Obok atrakcyjnych ofert proponowanych w ramach programu Redticket oraz wielu istotnych informacji na temat lotów i podróżowania na stronie internetowej austrian.pl uruchomiona została niezwykle ekscytująca letnia gra on-line. Już teraz austriackie linie lotnicze zapraszają do włączenia się do letniej zabawy, gdzie na uczestników czeka wiele atrakcyjnych nagród. Główną nagrodą jest lot w obie strony z Austrii - Mumbaju dla dwóch osób. Letnia zabawa potrwa do 31 sierpnia br.

  Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę internetową austrian.pl. Wówczas na lotach do Mumbaju możesz opiekować się pasażerami poprzez łącze internetowe. Wystarczy, że umieścisz wybrany obiekt w odpowiednim miejscu samolotu. Szczęśliwy zwycięzca zostanie wyłoniony spośród uczestników na początku września br.

  "Letnia gra on-line jest nie tylko zachętą do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdują się bieżące informacje na temat ofert proponowanych przez austriackie linie lotnicze. To także część promocji połączenia, które zostanie uruchomione na początku września 2005 r." - mówi Beata Wieteska, Specjalista ds. marketingu i sprzedaży w Grupie Austrian Airlines. "Od tego czasu samoloty austriackich linii lotniczych będą latały pięć razy dziennie do Bombaju- fascynującej metropolii Indyjskiej, gdzie mieszają się style - zachodni i orientalny. Różnorodność stylów widoczna jest na rynkach indyjskich miasteczkach oraz słynnych na cały świat studiach filmowych Bollywood. Mamy nadzieję, że promocja ta okaże się interesująca i znajdzie grono sympatyków wśród osób podróżujących do ciekawych zakątków świata." - podsumowuje Beata Wieteska.

  Austrian Airlines należy do grupy Austrian w skład, której wchodzą również Austrian Arrows oraz Lauda. Swoje usługi świadczy od 1957 r. Od 2000 r. jest członkiem największego aliansu lotniczego Star Alliance. Obecnie globalna siatka połączeń Grupy Austrian Airlines obejmuje w 130 miejsc docelowych w 66 krajach na wszystkich 5 kontynentach. Austriackie linie lotnicze zajmują bardzo silną pozycję w obsłudze ruchu lotniczego na lotnisku w Wiedniu.