e-biletylotnicze.pl
Austrian Airlines spełnia marzenia lotów do Kanady

  • Któż z nas nie chciał by wyruszyć do Ameryki Północnej i spełnić swe marzenia podziwiając zakątki Kanady. Austriackie linie lotnicze na ostatni miesiąc wakacji oraz początek jesieni przygotowały niezwykłą ofertę cenową na wyloty do dwóch największych miast Kanady - Toronto i Monteralu.

    Począwszy od 1 sierpnia przez cały miesiąc można zakupić bilety na wyloty do dwóch największych miast Kanady. Dzięki Austrian Airlines w zasięgu znajdzie się największa i najważniejsza metropolia kraju i jego ekonomiczna stolica Toronto. Wieża CN, SkyDome, Bay Street czy wyspy Torontońskie to tylko niektóre atrakcje stolicy. Podróżujący będą mogli skorzystać także z oferty na wylot do drugiego co do wielkości miasta Kanady, z największym portem morskim wschodniej części kraju oraz głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym - nazwanym niegdyś Mont Royalu "Wzgórze Królewskie".

    Promocyjne ceny biletów w klasie biznes - w obie strony już od 7 999 PLN (bez opłat lotniskowych i podatków) - będą dostępne w sprzedaży do końca września br. Oferta Grupy Austrian Airlines proponowana jest w klasie biznesowej. Dodatkowy upust przysługuje dzieciom do lat 2, dla których cena wynosi jedynie 10% całości opłaty. Zaś za dzieci starsze, od 2 do 11 roku życia, rodzice zapłacą 67% taryfy.

    Wyloty odbywać się będą z Warszawy, Poznania i Krakowa. Poprzez nowoczesny port przesiadkowy w Wiedniu, pasażerowie dotrą do dwóch największych miast Ameryki Północnej. Do Toronto samoloty oznaczone symbolem Austrian Airlines wyruszą z Krakowa o godz. 5.20, zaś z Warszawy o godz. 7.55. Loty do największego miasta Kanady zaplanowane są od wtorku do niedzieli. Do Montrealu natomiast pasażerowie wyruszą w swą podróż z lotniska Okęcie o godz. 15.15, z Krakowskich Balic o godz. 15.20, z Poznania natomiast o godz. 15.15. Loty odbywać się będą w poniedziałki, środy i soboty.

    "Tym razem chcielibyśmy zaprosić naszych klientów do skorzystania z oferty na wyloty do Kanady. Zaplanowaliśmy tą ofertę w ostatnim miesiącu wakacji - sierpniu i w dwóch pierwszych miesiącach września, czyli w okresie doskonałym do odbywania podróży biznesowych." - mówi Beata Wieteska, Specjalista ds. marketingu i sprzedaży w Grupie Austrian Airlines. "Mamy nadzieję, że oferta proponowana przez austriackie linie lotnicze spotka się z zainteresowaniem wielu turystów, którzy schyłek sezonu wakacyjnego postanowią rozpocząć na pokładzie samolotów oznaczonych symbolem Austrian Airlines." - dodaje Beata Wieteska.