e-biletylotnicze.pl
Austrian Airlines proponuje jesień w Chinach

  • Wakacyjny sezon możemy przedłużyć dzięki austriackim liniom lotniczym, które w końcu kalendarzowego lata rozpoczynają sprzedaż biletów do Szanghaju i Pekinu po promocyjnej cenie.

    Osoby, które od zawsze myślały o podróży do Chin mogą wreszcie zrealizować swoje marzenia. Austrian Airlines od początku września zamieszcza w swojej ofercie tanie przeloty do Pekinu i Szanghaju. Stwarza to szansę na ekscytującą podróż i możliwość poznania dalekowschodniej kultury. Bilety po promocyjnej cenie - 1800 PLN w obie strony (bez opłat dodatkowych i podatków), będą w sprzedaży do 31 marca 2006 r.

    Wyloty z Warszawy i Krakowa z międzylądowaniem w Wiedniu zapewnią dogodne rozwiązanie dla klientów z całej Polski. Dla osób podróżujących z dziećmi do drugiego roku życia istotną informacją będzie ta, iż za przelot dziecka zapłacą zaledwie 180 PLN (bez opłat dodatkowych i podatków), dla nieco starszych dzieci w wieku od 2 do 11 lat ceny biletów stanowią 67% taryfy.

    "Promocyjne ceny biletów na rynku polskim są wynikiem obserwacji zwiększonego zainteresowania klientów podróżami do chińskich metropolii. Rosnący popyt na bilety do Azji to efekt celu podróży zmierzający w kierunku turystyce biznesowej, ale coraz częściej i wypoczynkowej. Licząc się z potrzebami naszych klientów mamy nadzieję, że zaproponowane przez Austrian Airlines ceny połączeń z Pekinem i Szanghajem pozwolą zwiedzić Chiny osobom, które do tej pory nie miały takiej możliwości." - powiedział Soeren Olsen, Dyrektor Austrian Airlines na Polskę.