e-biletylotnicze.pl
Zimą do Tajlandii z Austrian Airlines

 • Austrian Airlines poprzez Wiedeń przewozi swoich pasażerów do Phuket - jednej z najpiękniejszej wyspy w Tajlandii.

  Specjalna oferta przygotowana przez austriackie linie lotnicze na sezon zimowy 2005/2006 r. jest okazją do spędzenia czasu w malowniczych krajobrazach gorących wysp.

  Nazwana przez rynek turystyczny "Perła Południa" miejscowość Phuket jest największą, najbardziej zaludnioną i najczęściej odwiedzaną wyspą w Tajlandii. Przejażdżka chociażby tylko po barwnych i kosmopolitycznych prowincjach, koncentruje się i służy turystyce ale wciąż jednak zachowuje w pamięci wigor życia prawdziwej Tajlandii.
  Miejscowość Phuket, oddalona jest 867 km od Bangkoku. Jest ona największą wyspą Tajlandii z liczbą mieszkańców wynoszącą 1.6 miliona osób. Znana jako perła Andaman, Phuket pamięta wiele ze swej dawnej glorii i słynie ze swego ogromnego bogactwa zdobytego na produkcji cyny - już od ponad 500 lat.

  Phuket jest czymś więcej niż tylko miejscem spędzenia czasu bądź wypoczynku, jest nawet czymś więcej jak miejscem zwiedzania. Mówi się, że jest wiele interesujących świątyń, targowisk, przykładów chińsko-portugalskiej architektury i naturalnych rezerwatów gdzie można wejść głębiej poza cień słońca.

  W kształcie nieregularnej perły i rozległa na prawie 21 kilometrów szerokości i 48 kilometrów długości wyspa (poza miastem Phuket) jest obszarem o niskim zaludnieniu. Krajobraz składa się z bujnych pokrytych zielenią stoków, gajów kokosowych, plantacji kauczuku i wybrzeża z rozsianymi dziesiątkami okazałych plaż.

  Ze swym złotym piaskiem, krystalicznie błękitną wodą i rafami koralowymi obfitymi życiem morza Phuket jest skarbem Morza Andaman. Otoczona 32 mniejszymi wyspami, które mocno zbliżone do siebie mogą być zwiedzone podczas jednodniowej wyprawy. Phuket jest mekką do nurkowania, skoków do wody i kąpieli morskich. Doświadczeni i nowicjusze w nurkowaniu mogą spędzić przyjemnie czas na wielu podwodnych podróżach z profesjonalnymi przewodnikami dostępnymi przez cały rok, czyli wtedy kiedy temperatura wody zawsze waha się w okolicach 30 stopni Celsjusza(86 Fahrenheita)

  Na miłośników wyspy, czeka także wiele atrakcji turystycznych .Wyspa wita bowiem spektakularnymi widokami wysokich szczytów gór uwydatnionymi kamieniami wapiennymi i bujnymi zielonymi dżunglami. Znajduje się tam także wiele przepięknych wodospadów, parków i naturalnych rezerwatów. Motyle, tropikalne ryby i orchidee mogą być także w kręgu zainteresowania lokalnych hodowli i oceanarium, podczas gdy atrakcje kulturalne i architektura zawarte są w buddyjskich świątyniach i dziewiętnastowiecznych posiadłościach.


  Począwszy od 4 listopada br austriackie linie lotnicze oferują loty z Polski do Phuket. Poprzez nowoczesny i wygodny port przesiadkowy w Wiedniu pasażerowie dotrą do jednaj z najpiękniejszej wyspy położonej w Tajlandii. Wyloty do Phuket odbywać się będą w każdy piątek. Ze stolicy Polski wyloty zaplanowano na godzinę 11.05, zaś z Krakowa na godzinę 5.20. Cena biletu w obie strony wynosi 3 065 PLN (bez opłat dodatkowych i podatków).