e-biletylotnicze.pl
Zapłacisz mniej lecąc z Austrian

 • Austrian Airlines wprowadził kolejną promocję na loty. Od 1 listopada br. dzięki austriackim liniom lotniczym można odwiedzać wiele ciekawych zakątków Europy.

  Od 1 do 30 listopada br. we wszystkich punktach sprzedaży Grupy Austrian Airlines oraz w biurach podróży na terenie całego kraju można kupić po promocyjnej cenie, bilety na przelot do takich miejscowości, jak: Budapeszt, Wenecja, Bazylea, Londyn oraz Lyon.

  Poprzez nowoczesny port przesiadkowy w Wiedniu turyści dotrą do takich krajów, jak: Włochy, Francja, Wielka Brytania oraz Węgry. Włochy przyciągną turystów przede wszystkim wyspą na której nie ma bloków, wieżowców, trawników, skrzyżowań. Są za to kanały i deptaki, labirynty i mosty. Są gondole i gondolierzy. Czyli przepiękna Wenecja, rokrocznie przyciągająca uwagę turystów z całego świata. We Francji Austrian Airlines proponuje zwiedzenie jednego z największych ośrodków naukowych i kulturalnych, jakim jest Lyon.

  Z kolei Anglia zaprasza do współczesnego Londynu, największego europejskiego centrum finansowego i ogromnego ośrodka przemysłowego. Węgry przyciągną uwagę tych, którzy pragną zobaczyć przepiękną metropolię Wschodu i Zachodu, czyli Budapeszt. Miasto podzielone przez rzekę Dunaj na dwie części - zabytkową, położoną na wzgórzach Budę oraz rozległy i ruchliwy Peszt.

  Wyloty odbywają się z Warszawy i Krakowa. Promocyjne bilety są dostępne już od 465 PLN w obie strony (bez opłat dodatkowych i podatków). Dzieci do 2 lat płacą 10% taryfy i opłat za zmianę rezerwacji, natomiast dzieci od 2 do 11 lat płacą 67% taryfy i opłat za zmianę rezerwacji.

  „Jesień to doskonały czas na zwiedzenie najpiękniejszych zakątków Europy. Sądzimy, że zaproponowana oferta na listopadowe wyloty spotka się z zainteresowaniem nie tylko tych, którzy udają się w podróże biznesowe, ale także tych wszystkich, którzy przed sezonem zimowym pragną odpocząć i zwiedzić malownicze zakątki Europy. Mamy nadzieję, że zarówno aura, jak i przyjemność podróżowania po wyjątkowych cenach przyciągnie uwagę wielu turystów rozpoczynających swą podróż z Polski”. - mówi Agnieszka Dąbrowska, Manager ds. Marketingu i Sprzedaży Austrian Airlines.