e-biletylotnicze.pl
LÓDZ – SHANNON OD 4 GRUDNIA!

 • Ryanair ogłosił w Łodzi swoją 30. trasę z Polski! Od 4 grudnia br. maszyny Ryanair będą dwa razy w tygodnu, w każdy poniedziałek i czwartek, latały z Łodzi do Shannon!

  To już czwarta trasa Ryanair z Łodzi. W ciągu pierwszego roku operacji na tej trasie Ryanair przewiezie minimum 30 tys. pasażerów, z których dużą część stanowić będą bogaci irlandzcy turyści!

  Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny w Ryanair za sprzedaż i marketing w krajach Europy Środkowej powiedział :

  „Niemal dokładnie w pierwszą rocznicę startu operacji z łódzkiego lotniska i po tym jak wielki sukces odniosły trzy dotychczas ogłoszone trasy Ryanair z Łodzi, tj. do Londynu, Nottingham i Dublina, miło nam poinformować o kolejnej nowej trasie Ryanair właśnie z Łodzi! Tym bardziej, że to jubileuszowa – 30. już trasa Ryanair z Polski!
  Nasze nowiutkie Boeingi 737-800 już za niewiele ponad miesiąc, bo od 4 grudnia będą latały z portu im. Władysława Reymonta do Shannon na zachodnim wybrzeżu Irlandii.
  Rejsy będą obsługiwane w każdy poniedziałek i czwartek, dzięki czemu wielu irlandzkich turystów będzie mogło zaplanować przedłużony o jeden dzień weekend w Łodzi, a łodzianie teraz już nawet za tak niewiele jak 19 zł* będą mogli podziwiać urok słynnych Moherowych Klifów w regionie Shannon, czy wypić pintę oryginalnego Guinnessa w malowniczych Limerick i Galway.

  * bez podatków i opłat lotniskowych nie przekraczających 50 PLN