e-biletylotnicze.pl
Wielka zimowa wyprzedaż w easyJet

  • easyJet, europejska tania linia lotnicza, ogłasza wielką zimową wyprzedaż. Promocyjne oferty będą dostępne na stronie od 17 listopada do północy 21 listopada, i dotyczą podróży w okresie od 17 listopada 2006 r. do 24 marca 2007 r. włącznie.

    W promocyjnej ofercie będzie można znaleźć przecenione, nawet o 40%, bilety na wszystkie miejsca, wszystkie połączenia, każdego dnia - włączając okres świąteczny i sezon narciarski - z i do Polski. Podobne obniżki easyJet oferuje też w innych krajach. Tańsze bilety zostaną zaznaczone na stronie żółtym kolorem.

    Tej zimy ceny w easyJet spadają szybciej niż temperatura. Obniżamy ceny połączeń w całej Europie, dlaczego więc nie przywitać Nowego Roku w miejscu, w którym Cię jeszcze nie było? Dzięki nowej promocji easyJet można zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na gwiazdkowe prezenty!

    easyJet, w odróżnieniu od innych linii lotniczych, nie tylko kusi świątecznymi atrakcjami w Europie, ale też oferuje prawdziwie świąteczne ceny. Jeśli więc planujesz podróż, leć wygodnie, szybko i tanio z easyJet. Come on, let’s fly!