e-biletylotnicze.pl
Linie Norwegian ogłaszają nowe połączenie z Warszawy do Birmingham

  • Norwegian, skandynawska tania linia lotnicza, ogłosila uruchomienie od 17 kwietnia nowego połączenia z Warszawy do Birmingham w angielskich West Midlands.

    Nowe połączenia obsługiwać będą samoloty Boeing 737-300 z warszawskiej bazy, z polskimi załogami na pokładzie. Od 4 maja Norwegian zwiększy liczbę rejsów z Warszawy do Birmingham do czterech tygodniowo. Pierwsze połączenie norweskiej linii między Polską a Anglią uzupełni istniejące już połączenia z Warszawy do Oslo, Kopenhagi, Sztokholmu, Bergen, Malagi, Alicante, Rzymu i Aten, które w krótkim czasie stały sie niezwykle popularne. Tym samym Norwegian nadal umacnia pozycje najbardziej dynamicznej linii lotniczej na warszawskim lotnisku im. F. Chopina. Ten honorowy tytuł przyznał norweskiej linii Dyrektor Naczelny PPL, pan Paweł Łatacz, podczas niedawnego Business Aviation Meeting w warszawskim Hotelu Intercontinental.

    Wypowiadając się na temat dalszej ekspansji linii w Polsce, Dyrektor Generalny Norwegian, pan Bjorn Kjos, powiedział "Jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji polskiego rynku i umacniającą się naszą obecnością na nim. Obserwujemy rosnące zainteresowanie naszymi połączeniami, a polscy klienci odkryli zalety łatwego kupowania biletów przez Internet. Oferujemy polskojęzyczna stronę internetową, co czyni jeszcze prostszym wyszukiwanie niskich taryf, zwłaszcza przy pomocy naszego Kalendarza Niskich Cen. Trasa z Warszawy do Birmingham to kolejny krok w rozwoju siatki połączeń Norwegian. Nowe połączenie pozwoli na podróż non-stop ze stolicy Polski do najważniejszego miasta w angielskich Midlands.”