e-biletylotnicze.pl
Dalsza ekspansja linii Norwegian w Polsce

  • Norwegian, największa skandynawska tania linia lotnicza, ogłosiła dziś otwarcie od sezonu zimowego trzech nowych tras z Polski. Będą to nowe połączenia z Warszawy do Monachium i Stavanger oraz ze Szczecina do Oslo.

    Rejsy z Warszawy do Monachium rozpoczną się 29 października, do Stavanger 31 października, zaś ze Szczecina do Oslo 30 października. Uzupełnią istniejące już połączenia z Warszawy do Oslo, Bergen, Birmingham, Sztokholmu, Kopenhagi, Rzymu, Aten, Malagi i Alicante, z Krakowa do Oslo i Sztokholmu oraz z Gdańska do Oslo.

    Ponadto, w związku z rosnącym zainteresowaniem rejsami Warszawa – Kopenhaga, od 31 sierpnia Norwegian oferować będzie codzienne połączenie na tej trasie.    Występując dziś na konferencji prasowej w Warszawie, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Śwęcki powiedział: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego rozwoju naszej linii lotniczej na rynku polskim. Odpowiadając na zainteresowanie naszych klientów, postanowiliśmy uruchomić trzy nowe trasy i zwiększyć częstotliwość rejsów na trasie z Warszawy do Kopenhagi. Wierzymy, że nowe połączenia zostaną bardzo dobrze przyjęte”.

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Norwegian wprowadza też od dziś do sprzedaży ofertę na wybrane połączenia w sezonie letnim 2008 r. Atrakcyjne taryfy na wakacyjne podróże dostępne są na wszystkich trasach z Warszawy i innych polskich miast.