e-biletylotnicze.pl
Z Norwegianem 13 razy w tygodniu z Warszawy do Oslo

  • Norwegian Air Shuttle, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, zwiększy w sezonie letnim liczbę rejsów na trasie Warszawa – Oslo do 13 tygodniowo. Wprowadzone już do sprzedaży dodatkowe rejsy wychodzą naprzeciw szybko rosnącemu popytowi ze strony pasażerów podróżujących prywatnie. Ponadto, dzieki dogodnemu rozkładowi, stanowią bardzo atrakcyjną ofertę dla ruchu służbowego, który korzystać może z elastycznych taryf biznesowych. Dwa razy dziennie będzie można polecieć ze stolicy Polski do stolicy Norwegii już od 15 czerwca 2008.

    Po wycofaniu się LOTu z końcem marca 2008 z obsługiwania tej trasy, Norwegian stanie się zdecydowanym liderem na rynku przewozów lotniczych między Polską a Norwegią. Największa skandynawska tania linia lotnicza nie tylko oferuje najwięcej rejsów z Warszawy do Oslo, ale też jako jedyna linia lotnicza oferuje połączenia non-stop ze stolicy Polski do Bergen i Trondheim, a także z przesiadką w Oslo do innych portów w Norwegii.

    Norwegian łączy Oslo również z Gdańskiem, Krakowem, Szczecinem i Wrocławiem. Ponadto połączenia z Krakowem posiada Stavanger. W sezonie letnim Norwegian oferować będzie więcej rejsów tygodniowo między Polską a Norwegią niż jakakolwiek inna linia lotnicza.

    „Jednym z naszych celów strategicznych jest umacnianie pozycji lidera na rynku przewozów lotniczych między Polską a Norwegią oraz innymi krajami skandynawskimi. Tylko z Norwegianem w sezonie letnim będzie można tanio polecieć 13 razy w tygodniu z Warszawy do Oslo. Dzięki przejęciu FlyNordic posiadamy już mocną pozycję w Szwecji, co ułatwi nam dalszą ekspansję na trasach między Polską a tym krajem. Latamy już z Warszawy do Sztokholmu oraz z Krakowa do Sztokholmu. Nasza skandynawską siatkę połączeń z Polski dopełnia trasa Warszawa – Kopenhaga”, mówi Jarosław Święcki, Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska.