e-biletylotnicze.pl
PRZEPYCH I LUKSUS RODEM Z BAŚNI Z 1001 NOCY – AUSTRIAN OFERUJE NOWY SERWIS PREMIUM

 • Wyjątkowe wrażenia dla wszystkich zmysłów – na pokładach od 15 lipca

  Austrian poszerza swoją obecność w szybko rozwijającym się regionie Bliskiego Wschodu. Wyjątkowy atut, jakim jest położenie geograficzne Wiednia – w samym sercu Europy – pozwala Austrian Airlines na obsługiwanie portów oddalonych nawet o sześć godzin lotu przy pomocy maszyn średniego zasięgu. Nowy Serwis Premium wprowadzany przez przewoźnika znacząco poprawi konkurencyjność nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale także w Europie Wschodniej.
  Od 15 lipca pasażerowie klasy biznes mogą być pewni, że na pokładach samolotów Austrian lecących na Bliski Wschód i do Azji Środkowej spotka ich niezwykłe doświadczenie. Połączenie austriackiej gościnności z zamiłowaniem Orientu do schlebiania wszystkim zmysłom, nowe, komfortowe fotele, w połączeniu nie tylko z szerokim programem rozrywkowym oraz rozkoszami podniebienia, lecz także z estetyką charakterystyczną dla poszczególnych kultur, pozwolą użytkownikom nowego Serwisu Premium na całkowite oderwanie się od codziennej rzeczywistości biznesu i jego napięć. Pasażerowie klasy biznes mogą korzystać z nowych – przygotowanych specjalnie dla nich – atrakcji na pokładach lotów łączących Wiedeń z Astaną, Damaszkiem, Dubajem, Irbilem, Dżeddą, Kairem, Rijadem i Teheranem już od 15 lipca.

  Dyrektor Handlowy Austrian, dr Andreas Bierwirth tak określił nowy Serwis Premium: „Austrian Airlines cieszy się już teraz wyjątkową reputacją na całym szeroko pojętym Bliskim Wschodzie. Silna marka Austrian w połączeniu z nowym produktem, a także oferowaną przez nas najwyższej klasy obsługą – tak na ziemi, jak i na pokładzie – pozwolą nam na umocnienie swojej pozycji w tym regionie. Serwis Premium pozwoli nam w pełni wykorzystać zalety naszego wiedeńskiego portu przesiadkowego, a także – dzięki wyjątkowej koncepcji obsługi – wyróżni Austrian od konkurencji.”

  Przystawki i morelowe pierożki
  Pasażerów wita aperitif: soki owocowe dla odświeżenia, napoje oraz orzeszki podane na gorąco. Z myślą o smakoszach goszczących na pokładach Austrian, firma DO&CO będzie komponować swoje menu z kilku różnych dań pochodzących z kuchni orientalnych oraz kuchni austriackiej. Wykwintne, świeżo przygotowane posiłki będą serwowane na delikatnej porcelanie i tak dobrane oraz udekorowane, by podkreślić związek z miejscem przeznaczenia danego rejsu. Pełnię wrażeń kulinarnych zapewnia serwis kawowy i herbaciany będący dumą i specjalnością Austrian.

  Dodatkowe odprężenie
  W przedziale klasy biznes maszyn A320 Austrian montowane są już nowe, obszerne, komfortowo wyprofilowane fotele marki Recaro. Dają one pasażerom aż 116 cm miejsca na nogi, możliwość elektronicznej regulacji oparć i podnóżków w zależności od preferencji przez cały czas lotu oraz zintegrowane funkcje masażu dla prawdziwego rozluźnienia; to także mnóstwo miejsca, by się wygodnie rozsiąść, odprężyć i nacieszyć jakością Serwisu Premium.

  Rozrywka na żądanie: 1001 opcji
  Osobisty odtwarzacz wideo, pozwalający na wybór programów w czterech językach, oferować będzie najnowsze filmy fabularne (dwa z napisami w języku arabskim), a także programy dokumentalne, towarzysko-informacyjne, sportowe, rodzinne i młodzieżowe, a do tego gry oraz szeroki wybór muzyki arabskiej. Nowe słuchawki renomowanej firmy Sennheiser to gwarancja, że żaden hałas nie zakłóci pasażerom przyjemności słuchania. Osobom preferującym słowo pisane obsługa pokładowa zaproponuje szeroki wybór gazet oraz czasopism regionalnych i międzynarodowych.