e-biletylotnicze.pl
Nowości o rejsach krótkiego i średniego zasięgu w sieci Austrian.

 • Nowości o rejsach krótkiego i średniego zasięgu w sieci Austrian. Zimowy rozkład połączeń.  Europa Zachodnia

  Od 6 lutego 2005 miasto, w którym odbędzie się Zimowa Olimpiada -Turyn - zostanie włączone do sieci planowych połączeń lotniczych. W trakcie sezonu zimowego będą również zapewniane trzy codzienne przeloty do Rzymu, zaś w przyszłości we współpracy z partnerem z Star Alliance będą obsługiwane dwa loty dziennie do Madrytu. Ilość przelotów na trasie Frankfurt - Innsbruck zostanie zwiększona do czterech dziennie.


  Europa Środkowa i Wschodnia


  Poszerzony zostanie program połączeń do Erewania (6 lotów tygodniowo),
  Baku (4 tygodniowo) oraz Tirany (18 tygodniowo). Miasta docelowe: Lubliana, Lwów, Podgorica oraz Ryga, które zostały niedawno włączone do letniego rozkładu, będą obsługiwane z dotychczasową częstotliwością.
  Split będzie po raz pierwszy obsługiwany w zimie, a przeloty odbywać się będą trzy razy w tygodniu, zaś program przelotów do Zagrzebia przy współpracy z partnerem na tej trasie - Croatia - zostanie poszerzony do 30 przelotów tygodniowo.

  Nowym miejscem docelowym w programie Focus East oraz we współpracy z partnerem na trasie - Macedonian Airlines - będzie Ohrid. W rezultacie ilość miejsc docelowych w Europie Środkowej i Wschodniej wzrośnie do 39. Ilość przelotów do Sofii zostanie zwiększona przy współpracy z partnerem na tej trasie - Bulgaria Air. Poszerzony program letni przelotów do Belgradu, Bukaresztu, Sarajewa, Skopje oraz Pristiny zostanie utrzymany w zimie.


  Bliski Wschód / Północna Afryka


  Ilość przelotów z Wiednia do Kairu zostanie zwiększona tak, że przeloty będą się odbywały codziennie, zaś ilość przelotów do Dubaju zostanie zwiększona do 5 tygodniowo. Ponadto, ze względu na wzrastający popyt na przeloty do Libii, Austrian Airlines Group ciągle zwiększa ilość planowych przelotów do Trypolisu. Obecnie obsługujemy trzy przeloty tygodniowe, czwarty przelot w tygodniu został dodany od 1 grudnia 2004.