e-biletylotnicze.pl
Od 22 czerwca Z Warszawy do Warny z Norwegian

 • Norwegian Air Shuttle, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, wprowadziła do sprzedaży nowe połączenie z Warszawy do Warny. Pierwszy rejs zaplanowany został na 22 czerwca. Nowa trasa obsługiwana będzie samolotem Boeing 737-300 dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. Rejsy odbywać się będą zgodnie z poniższym rozkładem:

  Pon.Pt.

  Odlot.
  Warszaw (WAW)
  14:25
  14.25

  Przylot
  Warna (VAR)
  16.30
  16:30
  Pon. Pt.

  Odlot.
  Warna (VAR)
  17:10
  17.10

  Przylot
  Warszawa (WAW)
  19.15
  19.15
  Połączenie do Warny to już kolejna nowość przygotowana na sezon letni przez Norwegian. Pozostałe nowe trasy z Warszawy to Split, Dubrownik oraz Ateny, powracające po zimowej przerwie. Inna nowość Norwegian w sezonie letnim to połączenie Kraków – Kopenhaga, uruchamiane 2 kwietnia.

  Bilety na połączenia do Warny dostępne są już w cenie już od 99 PLN.

  Norwegian oferuje obecnie połączenia bezpośrednie z Warszawy do Alicante, Aten, Bergen, Dubrownika, Malagi, Oslo, Paryża, Rzymu, Salzburga, Splitu, Stavanger oraz Sztokholmu. Ponadto połączenia z Warszawy z gwarantowanymi przesiadkami w Oslo w głab Norwegiii oraz w Sztokholmie w głab Szwecji. Samolotami Norwegian można polecieć z Warszawy przez Oslo do pięciu miast w Norwegii. Są to połączenia z gwarantowanymi transferami na lotnisku Gardemoen do następujących portów: Alesund, Bardufoss, Kristiansand, Tromso i Trondheim. Ponadto Norwegian oferuje gwarantowane połączenia z Warszawy przez Sztokholm do Kiruny, Lulea i Umea w Szwecji.

  Na tle innych przewoźników Norwegian wyróżnia się transparentnymi cenami, brakiem ukrytych opłat, najwyższym limitem bagażu (40 kg bagażu rejestrowanego oraz 10 kg bagażu podręcznego), elastycznymi taryfami biznesowymi Full Flex, dostępnymi również w Globalnym Systemie Dystrybucyjnym Amadeus, oraz nowoczesnymi samolotami (53 zamówione maszyny B-737-800). W przeciwieństwie do wielu innych tanich linii, których samoloty lądują na lotniskach nierzadko oddalonych nawet o 100 km od miast docelowych, Norwegian lata do głównych portów lotniczych, co jest ważne nie tylko dla ruchu służbowego, ale także dla pasażerów podróżujących prywatnie. Na uwagę zasługują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wykorzystywane przez Norwegian w celu obniżenia kosztów oraz podnoszenia poziomu obsługi, w tym self check-in oraz mobile check-in