e-biletylotnicze.pl
BRITISH AIRWAYS Z WARSZAWY NA HEATHROW 3 RAZY DZIENNIE

 • Linie lotnicze British Airways dodają jedno połączenie dziennie do rozkładu lotów z Warszawy na Terminal 5 londyńskiego Heathrow. Od 26 października 2009 loty British Airways z Warszawy do Londynu Heathrow będą się obywały trzy razy dziennie przez siedem dni w tygodniu.

  Dzięki elastycznej strukturze cen, oferta British Airways będzie atrakcyjna zarówno dla pasażerów biznesowych, turystycznych oraz osób latających do Wielkiej Brytanii do pracy.

  Anna Ingham – Grant, British Airways Commercial Manager East Central Europe:
  „To bardzo dobra wiadomość dla polskich pasażerów. Loty oferowane przez British Airways na trasie z Warszawy do Londynu będą dostosowane zarówno do oczekiwań pasażerów biznesowych, którzy chcą polecieć do Londynu tylko na jeden dzień jak i turystów, którzy będą mieli dostęp do pełnej siatki połączeń BA.”

  Loty British Airways z Warszawy będą się odbywały na Terminal 5 lotniska Heathrow, który został otwarty rok temu. Na T5 obsługiwane są wyłącznie loty BA, co zapewnia sprawną odprawę pasażerską i szybki transfer. Pasażerowie BA podróżujący z Warszawy będą mieli dostęp do dogodnych połączeń wewnątrz Wielkiej Brytanii, do miast europejskich oraz do szerokiej siatki połączeń międzykontynentalnych.

  W kwietniu i maju bieżącego roku na Terminalu 5 obsłużono około 30 000 lotów. 75 procent spośród wszystkich pasażerów, którzy z nich skorzystali oceniło serwis British Airways, jako bardzo satysfakcjonujący lub maksymalnie satysfakcjonujący.

  Na T5 znajduje się centrum handlowo-restauracyjne oraz 6 ekskluzywnych saloników biznesowych dla pasażerów klas biznes i pierwszej (Club Europe/World i FIRST) oraz członków Executive Club.

  Więcej informacji o ofercie British Airways na stronie internetowej ba.com. Kompletny przewodnik po Terminalu 5 znajduje się na stronie terminal5.ba.com